Gamer Ata
guiza geri döndü 97416316
<script type="text/javascript" src="http://widgets.amung.us/tab.js"></script><script type="text/javascript">WAU_tab('l8i4pau7dvb5', 'left-upper')</script>
Gamer Ata
guiza geri döndü 97416316
<script type="text/javascript" src="http://widgets.amung.us/tab.js"></script><script type="text/javascript">WAU_tab('l8i4pau7dvb5', 'left-upper')</script>
Gamer Ata
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gamer AtaHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 1

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

guiza geri döndü

2 posters
YazarMesaj
anil_gfb
Er (Yeni Üye)
Er (Yeni Üye)
anil_gfb

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Points</b> Points : 49250
<b>Yaş</b> Yaş : 25

guiza geri döndü Empty
MesajKonu: guiza geri döndü   guiza geri döndü EmptyPerş. Ekim 28, 2010 5:32 pm

Ayağından geçirdiği operasyon sonrası durumunun gayet iyi olduğunu ve artık çalışmalarını İstanbul’da sürdüreceğini söyleyen Fenerbahçemizin İspanyol golcüsü Daniel Güiza, 3 hafta içinde takımla birlikte çalışmalara katılacağını belirtti.

Daniel Güiza Fenerbahçe Televizyonuna yaptığı açıklamada, "Ameliyatım çok başarılı geçti diyebilirim. Özellikle ameliyattan sonra, bu tip sporcu sakatlıkları ve operasyon sonrası rehabilitasyon çalışmalarıyla ilgilenen bir klinikteydim ve bütün tedavim orada gerçekleşti. Ameliyattan önceki halimi ve şuan ki durumu karşılaştırdığımda çok iyiyim diyebilirim. Topuk bölgesindeki hasarlı kemik dokusunu oradan çıkardılar ve o bölgeyi temizlediler. Tendonumu temizlediler ve ameliyatı o şekilde gerçekleştirdiler. Ameliyatımı gerçekleştiren doktorum, son kontrolümde 3 hafta içersinde takımla antrenmanlara başlayabileceğimi söyledi. Burada da tedavi sürecim devam edecek ve umarım en kısa sürede takıma katılırım"şeklinde konuştu.

İspanya’da sürekli olarak Fenerbahçe’nin maçlarını ve takımla ilgili gelişmeleri takip ettiğini belirten Güiza,"Fenerbahçe’yi tedavi sürecimde ülkemde sürekli takip ediyordum.Takımın iyi gittiğini düşünüyorum. Sürekli takım arkadaşlarımla mesajlaşıyordum ve takımın durumuyla ilgili haberler alıyordum. İnşallah her geçen gün daha da iyi olcağız" ifadelerini kullandı.

Bursaspor maçının çok kritik bir karşılaşma olduğunun altını çizen Güiza,"Bu tip maçlar kritik karşılaşmalar oluyor ve puan almamız gerekiyor. İlk saniyeden itibaren tamamen maça konsantre olarak 3 puanı almamız gerekiyor. Bu maçların şampiyonluğa giden yolda çok önemli olduğunu bilerek hareket etmeliyiz" dedi.

Fenerbahçe taraftarını çok özlediğini dile getiren Güiza, "Taraftarımız, bana geldiğim ilk günden itibaren çok destek oldu, en zor zamanlarda hep yanımda oldular. Ben onları hayal kırıklığına uğrattığımı biliyorum fakat bundan sonra onlara şampiyonluk mutluluğunu yaşatmak için elimden geleni yapacağım. İlk golü atmak ve bunu onlara hediye etmek için sabırsızlanıyorum. Onları çok özledim" diye konuştu
BERKECANUNLU2
Teğmen
Teğmen
BERKECANUNLU2

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 238
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/10/10
<b>Points</b> Points : 181558
<b>Yaş</b> Yaş : 27

guiza geri döndü Empty
MesajKonu: Geri: guiza geri döndü   guiza geri döndü EmptyPerş. Ekim 28, 2010 5:36 pm

Yeri degil ama taşınıyor

guiza geri döndü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Guiza Hakkında
» immortallove döndü :) oku lütfen